ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
Dodane przez jkonopacka dnia Czerwiec 25 2019 20:49:27
Zabrzmiał ostatni dzwonek. Społeczność Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Brzechwy w Suliszewie tłumnie zgromadziła się w sali gimnastycznej na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Pani dyrektor Alina Szymańska powitała przybyłych gości, nauczycieli, uczniów i rodziców. Następnie przyjęła ślubowanie absolwentów. Po tym uroczystym momencie pani dyrektor wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe, stypendia i inne przyznane nagrody. Podczas uroczystości wręczone zostały także listy gratulacyjne rodzicom wyróżnionych uczniów. Na zakończenie apelu p. dyrektor szkoły podziękowała nauczycielom za rzetelną i efektywną pracę z uczniami, rodzicom za współpracę, Radzie Rodziców za działania podejmowane na rzecz uczniów i rozwoju szkoły oraz wszystkim którzy ze szkołą współpracowali i ją wspierali. Uroczystość zakończyła p. dyrektor szkoły życząc uczniom udanych i bezpiecznych wakacji.
Po ostatnich spotkaniach z wychowawcami i odebraniu świadectw w szkole zrobiło się cicho i pusto... do zobaczenie we wrześniu!

Fotorelację możesz zobaczyć tutaj i tutaj

Tekst: Małgorzata Serediak

W piątek, 14 czerwca 2019 r. odbył się także wieczorek pożegnalny uczniów klasy VIII. Były piosenki, wiersze, zabawne scenki ze szkolnego życia naszych absolwentów oraz pożegnalny tort i dyskoteka. Zabawnym i wzruszającym programem artystycznym, absolwentów pożegnali także koledzy i koleżanki z klasy VII. Trzymajcie się i powodzenia na nowych ścieżkach życia!

Zobaczcie tutaj jak było :)