DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
Dodane przez jkonopacka dnia Listopad 27 2018 08:35:40
Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Dzisiaj pluszowe misie „przybyły” ze swoimi właścicielami, aby bawić się i uczyć. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. 26 listopada 2018 r. każde dziecko, z przedszkola i uczeń z klasy I-III przyszło do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, każdy piękny i wyjątkowy. Ten dzień w naszej szkole był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy i nauki jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.
Podsumowaniem całego "misiowego" dnia było wykonanie plakatu z wizerunkiem misia :) Celem spotkania była integracja zespołu klasowego i szkolnego poprzez wspólną zabawę. Plakaty wyszły przepiękne! Każdy zespół otrzymał Dyplom. Natomiast maluchy z p. Martą uroczyście pożegnały swojego misia - Łapkę. Łapka - miś uszyty przez mamę Wiktorii i Amandy panią Ewę Babiak, wyrusza w podróż po 10 przedszkolach z całej Polski, ponieważ Przedszkolaki biorą udział w III edycji Ogólnopolskiego Projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury" .
Pani dyrektor Alina Szymańska szepnęła Łapce do ucha słowa otuchy i miś wyruszył w swoją podróż :)
Każdy odchodził w tym dniu do domu niezwykle zadowolony, wszyscy uczestnicy otrzymali medal Przyjaciela Pluszowego Misia. Dzień Pluszowego Misia zorganizowała p. Małgosia Serediak z pomocą p. Agnieszki Urwentowicz.

Zdjęcia zobaczycie tutaj i tutaj

Tekst: Małgorzata Serediak