[ Strona Główna Kalendarium Działania szkoły GaleriaStyczeń 22 2020 07:23:49 ]
Stycze 2020
{ DZIE EDUKACJI NARODOWEJ }
| Z źycia szkołyDZIE EDUKACJI NARODOWEJ
12 padziernika 2006 odby si w naszej szkole uroczysty apel, na ktrym byli obecni liczni gocie: pani Naczelnik Wydziau Edukacji, Kultury i Sportu – Krystyna Winiewska – Bugaj, prezes ZNP – pani Barbara Naskrt, ks. proboszcz Stefan Marcyniuk, radny – Rajmund Mintus, sotysi wsi, panie z Koa Gospody Wiejskich, emerytowani nauczyciele i pracownicy obsugi. Nasi uczniowie – szstoklasici – przygotowali pod kierunkiem pani Jadwigi Ozon bardzo ciekaw cz artystyczn, ktra wprowadzia wszystkich w radosny nastrj. Jednym z punktw programu byy OSKARY dla nauczycieli. Porcj humoru ze szkolnego podwrka dostarczy wystp pitoklasistw przygotowanych przez pani Lucyn Rczkiewicz. Opraw muzyczn zaja si pani Anna Niewiadowska – nauczyciel muzyki.

zobacz zdjcia

{ SZTAFETOWE BIEGI PRZEAJOWE }
| SportSZTAFETOWE BIEGI PRZEAJOWE
Odbyy si 10 padziernika 2006r. w Choszcznie.
Nasz szko reprezentowao 24 uczniw.
Grupa dziewczt z klas IV-VI zaja VIII miejsce.
Grupa chopcw z kl. IV-VI zaja IX miejsce.
Druyny przygotowa nauczyciel wychowania fizycznego – pan Andrzej Kozanecki.
{ WIEJSKIE DOYNKI }
| WydarzeniaDnia 30 wrzenia 2006r. odbyy si w Suliszewie wiejskie doynki, w ktrych tradycyjnie uczestniczyli uczniowie naszej szkoy.
Byli to:
Magdalena Kozio z kl. I
Magdalena Mazurak z kl. II
Dawid Garbicz z kl. III
Micha Garbicz z kl. V
ukasz Garbicz z kl. III
Artur Krawcewicz z kl. V
Uczniw przygotowywaa pani Alina Szymaska - nauczyciel nauczania zintegrowanego.

{ WSPIERAMY AKCJ „POMӯ I TY” }
| Z źycia szkołyWSPIERAMY AKCJ „POMӯ I TY”
Ju we wrzeniu zebralimy rodki pienine w wysokoci 84 z. wspomagajc w ten sposb potrzebujce osoby.
Od kilku lat wsppracujemy z t gdask fundacj.
Po raz pierwszy wsparlimy Wydawnictwo AMUN zrzeszajce artystw malujcych ustami i nogami wpacajc na ich konto kwot: 35,50 z. – rozprowadzajc wykonane przez niepenosprawne osoby pocztwki.
Koordynatorem tej akcji w szkole jest pani Lucyna Rczkiewicz.
{ MAGIK W SZKOLE }
| Z źycia szkołyMAGIK W SZKOLE
Chtni uczniowie mieli moliwo uczestniczenia w godzinnym programie iluzjonisty, ktry pokaza wiele ciekawych sztuczek, w ktre wczy dzieci. Uczniowie dobrze si bawili, dowiadczajc jednoczenie wielu pozytywnych wrae.
{ „OBUD SI NARKOTYKOM STOP” }
| „OBUD SI NARKOTYKOM STOP”
27 WRZENIA na szkolnym podwrku odbyy si liczne formy propagujce zdrowy styl ycia – dalekie od wszelkich uywek. W ramach tej akcji uczniowie uczestniczyli w grach i zabawach sportowych, wykonywali prace plastyczne. Najaktywniejszych i najbardziej pomysowych uczniw nagrodzono upominkami w postaci przyborw szkolnych. Akcja nie by jednodniowa, w kolejnych dniach wczyli si do niej rodzice, tworzc z dziemi wierszyki, fraszki, plakaty informujce o szkodliwoci wszelkich naogw. Akcja odbya si w ramach kampanii „Bliej siebie – dalej od narkotykw” propagowanej przez Zachodniopomorski Urzd Wojewdzki w Szczecinie – Wydzia Polityki Spoecznej.
{ IV MIDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZESTWIE I RUCHU DROGOWYM }
| KonkursyIV MIDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZESTWIE I RUCHU DROGOWYM
Odby si 27 wrzenia 2006 roku w SP w Zamcinie. Nasz szko reprezentowaa druyna w skadzie:
 Alicja Gob – kl. I
 Oliwia Maecka – kl. II
 ukasz Garbicz – kl. III
Wykazali si du wiedz w zakresie bezpieczestwa i ruchu drogowego zajmujc I miejsce.
Opiek nad uczniami sprawowaa p. Bernarda Dziubczyska.

{ CZOSZCZESKA 10 }
| Sport23 wrzenia 2006 roku odby si w Choszcznie XV OGLNOPOLSKI BIEG ULICZNY „CHOSZCZESKA 10”.
Wzio w nim udzia 37 uczniw naszej szkoy, ktrych wytypowa pan Andrzej Kozanecki – nauczyciel wychowania fizycznego.
W pierwszej dziesitce znaleli si:
Ewa piewak z kl. I – II miejsce
Wojciech Szuberski z kl. IV – VI miejsce
Dawid Garbicz z kl. III – X miejsce
{ SPRZTANIE WIATA }
| WydarzeniaSPRZTANIE WIATA
13 wrzenia 2006r. uczniowie caej szkoy pod opiek swoich wychowawcw wzili udzia w akcji „Sprztanie wiata”. Uczniowie przeszli ulicami miejscowoci, w ktrych mieszkaj: Suliszewa, Rzecka, Koek, Krzowca i Rzeczek zbierajc wszystkie nieczystoci. Z roku na rok jest ich mniej, jednak wypenionych zostao kilkanacie workw. Koordynatorem akcji bya p. Jadwiga Ozon – nauczycielka przyrody.
{ UROCZYSTE ROZPOCZCIE ROKU SZKOLNEGO 2006/2007 }
| Z źycia szkołyUROCZYSTE ROZPOCZCIE ROKU SZKOLNEGO 2006/2007
Dnia 04.09.2006r. odbya si uroczysto rozpoczcia roku szkolnego 2006/2007.
Na uroczysto przybyli zaproszeni gocie:
 Naczelnik Wydziau, Edukacji, Kultury i Sportu, p. Krystyna Winiwska-Bugaj
 Ksidz proboszcz Stefan Marcyniuk
 Sotysi wsi: Rzecko, Suliszewo i Koki
oraz liczni rodzice.
Pani dyr. Krystyna Kozanecka powitaa w progach szkoy 101 uczniw, w tym 12 oddziau „0”.
Jak co roku gocilimy wiadka II wojny wiatowej Pana brak , gdy rozpoczcie roku szkolnego czy si z Dniem Kombatanta. Wydarzenia te uczniowie uczcili krtk czci artystyczn. Nad przebiegiem caej uroczystoci czuwa Samorzd Uczniowski, ktrego opiekunem jest Magorzata Serediak.
Strona 70 z 70 << < 67 68 69 70

Kasztaniaki 2016