[ Strona Główna Kalendarium Działania szkoły GaleriaLipiec 10 2020 05:23:42 ]
Lipiec 2020
{ FESTYN „RODZICE DZIECIOM – DZIECI RODZICOM” }
| WydarzeniaFESTYN „RODZICE DZIECIOM – DZIECI RODZICOM” to coroczne wito szkoy, w ktrym najliczniej uczestnicz rodzice, rodzestwo, oraz babcie i dziadkowie naszych uczniw.
Tegoroczny festyn odby si pod hasem „Zachowaj trzewy umys” ,wspiera w ten sposb oglnopolsk kampani profilaktyczn. Po czci artystycznej w wykonaniu uczniw podkrelajcej rol rodziny w yciu dziecka, przeprowadzone zostay liczne konkurencje sportowe typu: pika nona, pika koszykowa, dwa ognie, ringo, rzut do celu, biegi.
{ Dzie Dziecka }
| WydarzeniaDZIE DZIECKA wypeniy gry i zabawy nad jeziorem w Chepie. Wszystkie dzieci wraz ze swoimi wychowawcami uczestniczyy w podchodach, gray w ringo, pik, skakanki. Nie zabrako te kiebasek pieczonych przy ognisku i chodzcych napojw. Do wsplnych zabaw z dziemi wczyli si rwnie rodzice, zwaszcza mieszkajcy w Chepie.

{ V KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ }
| KonkursyV KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ
30 maja 2007r. nasza szkoa ju po raz piaty bya organizatorem Konkursu Piosenki Angielskiej. Zaproszenie przyjy cztery szkoy: Szkoa Podstawowa Nr 1 w Choszcznie, Szkoa Podstawowa Nr 3 w Choszcznie, Szkoa Podstawowa w Reczu i Szkoa Podstawowa w Sawcinie.
{ Konkurs Recytatorski }
| Konkursy25 maja 2007r. gocilimy w Orodku Wspierania Rodziny w Korytowie, gdzie odby si trzeci Konkurs Recytatorski jednego Poety.
Tym razem recytowane byy utwory Marii Konopnickiej.
Nasz szko reprezentoway uczennice:
- Sandra Szymulewicz z kl. 0
- Zuzia Grej. z kl. II
- Magdalena Drewke z kl. IV.
Dziewczynki miay okazj sprawdzi swoje umiejtnoci wrd 30 innych uczestnikw szk podstawowych. W rezultacie Sandra zdobya wyrnienie, a Magda zaja II miejsce w grupie kl. IV-VI. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamitkowe dyplomy i pikne ksiki, co sprawio dzieciom wielk rado. Gratulujemy i dzikujemy organizatorom za mi atmosfer.

{ ywa lekcja historii }
| Wydarzenia24 maja 2007r. wszyscy uczniowie naszej szkoy mieli moliwo uczestniczy w „ywej” lekcji historii, ktr przeprowadzili dwaj druynnicy Druyny Wojw Sowiaskich „Db Pomorza” z Torunia.
Uczniowie wysuchali historii dotyczcej pocztkw pastwa polskiego i przebiegw niektrych bitew.
Prowadzcy wystpili w strojach rycerskich, wyposaeni te byli w tarcze, miecze i inne rekwizyty z czasw redniowiecznych. Wzbudzao to w uczniach szczeglne zainteresowanie. Ponadto nasi uczniowie zapraszani byli do licznych zabaw, mogli dokadnie obejrze przywiezione rekwizyty, a nawet przymierzy.
Lekcja doskonale spenia cele dydaktyczne jak i wychowawcze, pozostawaa wrd uczniw niezapomniane wraenia.

{ „Julian Tuwim czarodziej sw” }
| Konkursy22 maja 2007r. kl. III uczestniczya w „Midzyszkolnym konkursie wiedzy p.t. „Julian Tuwim czarodziej sw”, ktrego organizatorem bya Szkoa Podstawowa Nr 1 w Choszcznie. Klas reprezentowali uczniowie:
- Klaudia Leniaska
- Oskar Mintus
- ukasz Garbicz
Zajli III miejsce.
Gratulujemy uczniom i ich opiekunowi – p. B. Dziubczyskiej.

{ Matematyczny Kangurek }
| Konkursy11 maja 2007r. w naszej szkole odby si:
„II Midzyszkolny Konkurs – Matematyczny Kangurek” klas I-III

Gocilimy uczniw ze szk w: Korytowie, Sawcinie i Zamcinie.
Zadania byy trudne, a mimo to nie obeszo si bez dogrywek.
Ostatecznie w oglnej klasyfikacji zdobylimy I miejsce.

Nasz szko reprezentowali:

kl. I
Alicja Gob
Klaudia Zaboronek
kl. II
Magdalena Mazurak
Mateusz Piechaczyk
kl. III
Kinga Czyo
Dawid Garbicz

Najlepszymi matematykami okazali si:
w klasie I
Klaudia Zaboronek – miejsce III
w klasie II
Mateusz Piechaczyk – miejsce I
w klasie III
Kinga Czyo – miejsce I
Dawid Garbicz – miejsce II

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i yczymy doskonaych wynikw w kolejnym konkursie.
{ Biblioteka Mojego Wieku }
| KonkursyBIBLIOTEKA MOJEGO WIEKU
- to temat konkursu przeprowadzonego pod patronatem Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Dbrowskiej w Choszcznie. Wyniki zostay ogoszone 08.05.2007r. Na konkurs mona byo zoy prace plastyczne i literackie. Z naszej szkoy wpyny trzy prace literackie przygotowane przez:
Agat Mintus z kl. VI
Basi Dudziak z kl. V
Monik Feszczuk z kl. IV
A ich opiekunem bya pani Lucyna Rczkiewicz.
Gratulujemy uczestnikom tym bardziej, e Monika Feszczuk znalaza si w gronie laureatw, a Basia Dudziak zostaa wyrniona.
W nagrod otrzymay cenne nagrody ksikowe.

Zapraszamy do obejrzenia galerii
{ 216 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA. }
| WydarzeniaZ tej okazji odbya si w naszej szkole uroczysta akademia, w ktrej uczestniczya caa spoeczno szkolna oraz rodzice. Cz artystyczn zaprezentowali uczniowie klasy V pod kierunkiem p. Lucyny Rczkiewicz. Opraw muzyczn zaja si p. Anna Niewiadowska. Ciekawy scenariusz ze scenk dialogowa pomidzy babci i wnukami pozwoli przybliy okolicznoci uchwalenia Konstytucji oraz jej warto dla narodu polskiego. W dalszej czci programu recytowane byy pikne wiersze patriotyczne przeplatane piosenkami o ojczynie. Na cianie widniaa okolicznociowa dekoracja – na biao- czerwonym tle biay orze i duy napis Konstytucja 3 Maja.
Akademii towarzyszya podniosa, pena powagi atmosfera.

{ „Midzyszkolny konkurs wiedzy o rodowisku naturalnym i ekologii" }
| Konkursy26 kwietnia 2007r. w szkole Podstawowej w Zmcinie odby si „Midzyszkolny konkurs wiedzy o rodowisku naturalnym i ekologii". Reprezentantami naszej szkoy byli uczniowie kl. III przygotowani przez p. B. Dziubczysk. Druynowo zajli IV miejsce. |
{ „BANIOWE PRZESTROGI” }
| WydarzeniaBANIOWE PRZESTROGI”- taki tytu nosi spektakl edukacyjny, ktry obejrzeli uczniowie klas I – III w dniu 23 kwietnia w Choszczeskim Domu Kultury. Podczas ogldania byo duo miechu, ale i strachu. Dzieci nauczyy si, e niw wolno otwiera pakunkw, ktre nie nale do nich, udziela informacji o swojej rodzinie, przyjmowa sodyczy i innych rzeczy od nieznajomych.
Opiekunami grupy byy panie: Alina Szymaska i Bernarda Dziubczyska.

Tropikalna Wyspa-Berlin
Zdalne nauczanie