[ Strona Główna Artykuły Pliki do pobrania GaleriaLipiec 19 2019 20:53:32 ]
Procedury nt.palenia paierosów
Lipiec 2019
{ "Kopoty smoka Kacperka" }
| WydarzeniaDnia 10 listopada 2006r. dzieci z oddziau „0” pod piek wychowawczyni p. Krystyny Cieciery pojechay do CHOSZCZESKIEGO DOMU KULTURY NA PRZEDSTAWIENIE Pt. „Kopoty smoka Kacperka”. Bohater przestrzega przed poruszaniem si po drogach bez opieki dorosych, zbliania si do nieznanych zwierzt. Wane jest aby dziecko pamita wasny adres zamieszkania. To bya bardzo pouczajca lekcja bezpieczestwa. |
{ 88 ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSK NIEPODLEGOCI }
| Z źycia szkoły9 listopada 2006r. odby si w szkole uroczysty apel z okazji wita Niepodlegoci. Cz artystyczn przedstawili uczniowie klasy pitej przygotowani przez pani Lucyn Rczkiewicz. Opraw muzyczn zaja si pani Anna Niewiadowska. W uroczystoci uczestniczyli uczniowie wszystkich klas, nauczyciele, rodzice i pani bibliotekarka. Historia odzyskiwania niepodlegoci zawarta bya w opowieciach narracyjnych, recytacja, piosenkach i pieniach patriotycznych oraz w scence. Odwitnie ubrani uczniowie piknie prezentowali si na tle biao – czerwonych barw.

{ PASOWANIE NA UCZNIA }
| Z źycia szkołyPASOWANIE NA UCZNIA
Dnia 16 padziernika 2007r. wychowankowie pani dyrektor Krystyny Kozaneckiej byli „pasowani na ucznia” Szkoy Podstawowej Nr 1 w Suliszewie. Samorzd Uczniowski, ktrego opiekunem jest p. Magorzata Serediak przygotowa dla pierwszoklasistw sprawdzian, ktry sta si przepustk do miana ucznia.
{ DZIE EDUKACJI NARODOWEJ }
| Z źycia szkołyDZIE EDUKACJI NARODOWEJ
12 padziernika 2006 odby si w naszej szkole uroczysty apel, na ktrym byli obecni liczni gocie: pani Naczelnik Wydziau Edukacji, Kultury i Sportu – Krystyna Winiewska – Bugaj, prezes ZNP – pani Barbara Naskrt, ks. proboszcz Stefan Marcyniuk, radny – Rajmund Mintus, sotysi wsi, panie z Koa Gospody Wiejskich, emerytowani nauczyciele i pracownicy obsugi. Nasi uczniowie – szstoklasici – przygotowali pod kierunkiem pani Jadwigi Ozon bardzo ciekaw cz artystyczn, ktra wprowadzia wszystkich w radosny nastrj. Jednym z punktw programu byy OSKARY dla nauczycieli. Porcj humoru ze szkolnego podwrka dostarczy wystp pitoklasistw przygotowanych przez pani Lucyn Rczkiewicz. Opraw muzyczn zaja si pani Anna Niewiadowska – nauczyciel muzyki.

zobacz zdjcia

{ SZTAFETOWE BIEGI PRZEAJOWE }
| SportSZTAFETOWE BIEGI PRZEAJOWE
Odbyy si 10 padziernika 2006r. w Choszcznie.
Nasz szko reprezentowao 24 uczniw.
Grupa dziewczt z klas IV-VI zaja VIII miejsce.
Grupa chopcw z kl. IV-VI zaja IX miejsce.
Druyny przygotowa nauczyciel wychowania fizycznego – pan Andrzej Kozanecki.
{ WIEJSKIE DOYNKI }
| WydarzeniaDnia 30 wrzenia 2006r. odbyy si w Suliszewie wiejskie doynki, w ktrych tradycyjnie uczestniczyli uczniowie naszej szkoy.
Byli to:
Magdalena Kozio z kl. I
Magdalena Mazurak z kl. II
Dawid Garbicz z kl. III
Micha Garbicz z kl. V
ukasz Garbicz z kl. III
Artur Krawcewicz z kl. V
Uczniw przygotowywaa pani Alina Szymaska - nauczyciel nauczania zintegrowanego.

{ WSPIERAMY AKCJ „POMӯ I TY” }
| Z źycia szkołyWSPIERAMY AKCJ „POMӯ I TY”
Ju we wrzeniu zebralimy rodki pienine w wysokoci 84 z. wspomagajc w ten sposb potrzebujce osoby.
Od kilku lat wsppracujemy z t gdask fundacj.
Po raz pierwszy wsparlimy Wydawnictwo AMUN zrzeszajce artystw malujcych ustami i nogami wpacajc na ich konto kwot: 35,50 z. – rozprowadzajc wykonane przez niepenosprawne osoby pocztwki.
Koordynatorem tej akcji w szkole jest pani Lucyna Rczkiewicz.
{ MAGIK W SZKOLE }
| Z źycia szkołyMAGIK W SZKOLE
Chtni uczniowie mieli moliwo uczestniczenia w godzinnym programie iluzjonisty, ktry pokaza wiele ciekawych sztuczek, w ktre wczy dzieci. Uczniowie dobrze si bawili, dowiadczajc jednoczenie wielu pozytywnych wrae.
{ „OBUD SI NARKOTYKOM STOP” }
| „OBUD SI NARKOTYKOM STOP”
27 WRZENIA na szkolnym podwrku odbyy si liczne formy propagujce zdrowy styl ycia – dalekie od wszelkich uywek. W ramach tej akcji uczniowie uczestniczyli w grach i zabawach sportowych, wykonywali prace plastyczne. Najaktywniejszych i najbardziej pomysowych uczniw nagrodzono upominkami w postaci przyborw szkolnych. Akcja nie by jednodniowa, w kolejnych dniach wczyli si do niej rodzice, tworzc z dziemi wierszyki, fraszki, plakaty informujce o szkodliwoci wszelkich naogw. Akcja odbya si w ramach kampanii „Bliej siebie – dalej od narkotykw” propagowanej przez Zachodniopomorski Urzd Wojewdzki w Szczecinie – Wydzia Polityki Spoecznej.
{ IV MIDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZESTWIE I RUCHU DROGOWYM }
| KonkursyIV MIDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZESTWIE I RUCHU DROGOWYM
Odby si 27 wrzenia 2006 roku w SP w Zamcinie. Nasz szko reprezentowaa druyna w skadzie:
 Alicja Gob – kl. I
 Oliwia Maecka – kl. II
 ukasz Garbicz – kl. III
Wykazali si du wiedz w zakresie bezpieczestwa i ruchu drogowego zajmujc I miejsce.
Opiek nad uczniami sprawowaa p. Bernarda Dziubczyska.

{ CZOSZCZESKA 10 }
| Sport23 wrzenia 2006 roku odby si w Choszcznie XV OGLNOPOLSKI BIEG ULICZNY „CHOSZCZESKA 10”.
Wzio w nim udzia 37 uczniw naszej szkoy, ktrych wytypowa pan Andrzej Kozanecki – nauczyciel wychowania fizycznego.
W pierwszej dziesitce znaleli si:
Ewa piewak z kl. I – II miejsce
Wojciech Szuberski z kl. IV – VI miejsce