[ Strona Główna Artykuły Pliki do pobrania GaleriaPaździernik 21 2019 19:49:20 ]
Padziernik 2019
{ DZIE BABCI I DZIADKA }
| Wydarzenia 19 stycznia 2007r. licznie przybyli do szkoy babcie i dziadkowie na zaproszenie swoich wnuczt. Niektrzy dokonali pamitnych podpisw w kronice. Uczniowie klasy 0 – III przygotowali ciekawe przedstawienia wypenione wierszykami, piosenkami i tacami. Przygotowali rwnie upominki i spotkali si na wsplnym poczstunku, a po nim odbyy si zabawy z babciami i dziadkami. Nad przedbiegiem caej uroczystoci czuway wychowawczynie klas 0 – III: pani Krystyna Cieciera, pani Alina Szymaska, pani Bernarda Dziubczyska, oraz pani dyrektor Krystyna Kozanecka.

{ "Jak Maurycy pokocha porzdki" }
| WydarzeniaGrupa „0” dnia 10 stycznia 2007 zostao zaproszone do Choszczeskiego Domu Kultury na teatrzyk pt. „Jak Maurycy pokocha porzdki”. Dzieci obejrzay ciekawy wystp aktorw i dowiedziay si, e naley dba o przdek nie tylko w pomieszczeniach, ale i w otoczeniu. Program by dla dzieci doskona lekcj dobrego zachowania. |
{ SZKOLNA WIGILIA }
| Z źycia szkoły22 grudnia 2006r. odbya si w szkole uroczysto nawizujca do wit Boego Narodzenia, na ktr zoyy si jaseka – w wykonaniu uczniw klasy pitej przygotowanych przez pani Lucyn Rczkiewicz i pani Ann Niewiadowsk; oglnoszkolna Wigilia – amanie si opatkiem oraz rozdawanie sodkich upominkw dla wszystkich uczniw z rk mikoaja.
Sw obecnoci zaszczyci nas Burmistrz Miasta i Gminy Choszczno – pan Robert Adamczyk, Naczelnik Wydziau Edukacji, Kultury i Sportu – pani Krystyna Winiewska – Bugaj, ksidz kanonik Kazimierz Kowzan, ksidz proboszcz – Stefan Marcyniuk, sotysi wsi, panie z Koa Gospody Wiejskich, przedstawiciele Rady Rodzicw, emerytowani nauczyciele i pracownicy obsugi. Radosn, pen yczliwoci atmosfer wypeniy wsplnie piewane koldy.

{ ZAWODY MIKOAJKOWE KL. I - III }
| SportOdbyy si 16.12.2006r. na sali gimnastycznej choszczeskiego gimnazjum. Rywalizoway ze sob gminne szkoy. Druynowo nasi uczniowie zajli IV miejsce. Uczniowie byli pod opiek swoich wychowawcw: pani dyrektor Krystyny Kozaneckiej, pani Aliny Szymaskiej i pani Bernardy Dziubczyskiej.

{ MIKOAJKI }
| Z źycia szkołyMIKOAJKI – to stay zwyczaj wszystkich klas naszej szkoy. Uczniowie z wielk radoci obdarowuj si sodkimi, i nie tylko sodkimi upominkami.

{ RATUJEMY KASZTANOWCE }
| Wydarzenia04.12.2006r. odbyo si spotkanie uczniw klas I-VI z lenikiem i stranikiem lenym pod hasem: „RATUJEMY KASZTANOWCE” oraz „BEZPIECZESTWO LASU I NAS W LESIE”. Uczniowie zobowizali si opiekowa kasztanowcami. Jedn z metod ma by zgrabienie lici po zimie. Spotkanie zorganizowaa pani Jadwiga Ozon – nauczyciel przyrody.

{ ANDRZEJKI }
| Z źycia szkoły30 listopada 2006r. wszyscy uczniowie bawili si w atmosferze andrzejkowych wrb. W klasach odbywa si poczstunek przygotowany przy wspudziale rodzicw.

{ Konkurs matematyczny "OXFORD" }
| Konkursy24 listopada 2006r. odby si konkurs matematyczny „OXFORD”. Wzili w nim uczniowie kl. IV-VI. Wszyscy uczestnicy, a byo ich a 33 otrzymali od organizatora upominki- ksiki i pyty zatytuowane „Micha Anio”, „Leonardo da Vinci”. Szkolnym organizatorem konkursu bya pani Jadwiga Ozon. |
{ KONKURS PRZEDMIOTOWY JZYKA POLSKIEGO Z ELEMENTAMI HISTORII I SZTUKI }
| Konkursy24 listopada 2006r. szecioro uczniw z kl. V-VI przystpio do szkolnego etapu KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO JZYKA POLSKIEGO Z ELEMENTAMI HISTORII I SZTUKI, ktry przygotowaa pani Lucyna Rczkiewicz.
Do etapu rejonowego zakwalifikowao si dwoje uczniw z kl. VI: Agata Mintus i Maciej Wojnicz. Drugi etap odbdzie si w styczniu w choszczeskim gimnazjum.

{ "Kopoty smoka Kacperka" }
| WydarzeniaDnia 10 listopada 2006r. dzieci z oddziau „0” pod piek wychowawczyni p. Krystyny Cieciery pojechay do CHOSZCZESKIEGO DOMU KULTURY NA PRZEDSTAWIENIE Pt. „Kopoty smoka Kacperka”. Bohater przestrzega przed poruszaniem si po drogach bez opieki dorosych, zbliania si do nieznanych zwierzt. Wane jest aby dziecko pamita wasny adres zamieszkania. To bya bardzo pouczajca lekcja bezpieczestwa. |
{ 88 ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSK NIEPODLEGOCI }
| Z źycia szkoły9 listopada 2006r. odby si w szkole uroczysty apel z okazji wita Niepodlegoci. Cz artystyczn przedstawili uczniowie klasy pitej przygotowani przez pani Lucyn Rczkiewicz. Opraw muzyczn zaja si pani Anna Niewiadowska. W uroczystoci uczestniczyli uczniowie wszystkich klas, nauczyciele, rodzice i pani bibliotekarka. Historia odzyskiwania niepodlegoci zawarta bya w opowieciach narracyjnych, recytacja, piosenkach i pieniach patriotycznych oraz w scence. Odwitnie ubrani uczniowie piknie prezentowali si na tle biao – czerwonych barw.

Strona 67 z 68 << < 64 65 66 67 68 >
Rycerze