[ Strona Główna Artykuły Pliki do pobrania GaleriaSierpień 24 2019 13:19:09 ]
Sierpie 2019
{ POWIATOWY TURNIEJ BADMINTONA SZKӣ PODSTAWOWYCH. }
| Sport
Odby si 24.02.2007r. w Szkole Podstawowej w Sawcinie.
Nasz szko reprezentowali:
Maciek Wojnicz – kl. VI
Agata Mintus – kl. VI
Agnieszka Pencak – kl. VI
Micha Garbicz – kl. V

Druynowo zajlimy III miejsce. Agnieszka Pencak zaja indywidualnie rwnie III miejsce. Grup przygotowa pan Andrzej Kozanecki.
{ MISTRZOSTWA POWIATU W PICE KOSZYKOWEJ CHOPCW }
| SportMISTRZOSTWA POWIATU W PICE KOSZYKOWEJ CHOPCW
21.02.2007r.
Organizatorem turnieju bya Szkoa Podstawowa Nr 3 w Choszcznie. Nasz szko reprezentowali:
Filip wierkowicz- kl. V
Wiktor Sobczyk- kl. V
Patryk Mazur- kl. V
Czarek Paciorek- kl. V
Jarek Potek- kl. V
Olek Nawrocki- kl. V
Mateusz Lewandowski – kl. V
Bartek Borowski – kl. VI
Maciek Wojnicz – kl. VI
Chopcy zajli IV miejsce. Opiekunem i trenerem grupy by pan Andrzej Kozanecki – nauczyciel wychowania fizycznego.
{ BAL PRZEBIERACW }
| Z źycia szkoły Bal przebieracw odby si 25 stycznia 2007r. uczniowie bawili si w popoudniowych godzinach od 16.00 do 19.00. Do wsplnej zabawy wczyli si wychowawcy i rodzice. Odbyo si szereg konkursw z nagrodami. W przerwach dzieci korzystay z poczstunku i napojw zakupionych przez Rad Rodzicw. Pomysw na stroje i dobr zabaw jak zwykle nie brakowao. Bal odby si pod patronatem Samorzdu Uczniowskiego, ktrego opiekunem jest pani Magorzata Serediak.

{ DZIE BABCI I DZIADKA }
| Wydarzenia 19 stycznia 2007r. licznie przybyli do szkoy babcie i dziadkowie na zaproszenie swoich wnuczt. Niektrzy dokonali pamitnych podpisw w kronice. Uczniowie klasy 0 – III przygotowali ciekawe przedstawienia wypenione wierszykami, piosenkami i tacami. Przygotowali rwnie upominki i spotkali si na wsplnym poczstunku, a po nim odbyy si zabawy z babciami i dziadkami. Nad przedbiegiem caej uroczystoci czuway wychowawczynie klas 0 – III: pani Krystyna Cieciera, pani Alina Szymaska, pani Bernarda Dziubczyska, oraz pani dyrektor Krystyna Kozanecka.

{ "Jak Maurycy pokocha porzdki" }
| WydarzeniaGrupa „0” dnia 10 stycznia 2007 zostao zaproszone do Choszczeskiego Domu Kultury na teatrzyk pt. „Jak Maurycy pokocha porzdki”. Dzieci obejrzay ciekawy wystp aktorw i dowiedziay si, e naley dba o przdek nie tylko w pomieszczeniach, ale i w otoczeniu. Program by dla dzieci doskona lekcj dobrego zachowania. |
{ SZKOLNA WIGILIA }
| Z źycia szkoły22 grudnia 2006r. odbya si w szkole uroczysto nawizujca do wit Boego Narodzenia, na ktr zoyy si jaseka – w wykonaniu uczniw klasy pitej przygotowanych przez pani Lucyn Rczkiewicz i pani Ann Niewiadowsk; oglnoszkolna Wigilia – amanie si opatkiem oraz rozdawanie sodkich upominkw dla wszystkich uczniw z rk mikoaja.
Sw obecnoci zaszczyci nas Burmistrz Miasta i Gminy Choszczno – pan Robert Adamczyk, Naczelnik Wydziau Edukacji, Kultury i Sportu – pani Krystyna Winiewska – Bugaj, ksidz kanonik Kazimierz Kowzan, ksidz proboszcz – Stefan Marcyniuk, sotysi wsi, panie z Koa Gospody Wiejskich, przedstawiciele Rady Rodzicw, emerytowani nauczyciele i pracownicy obsugi. Radosn, pen yczliwoci atmosfer wypeniy wsplnie piewane koldy.

{ ZAWODY MIKOAJKOWE KL. I - III }
| SportOdbyy si 16.12.2006r. na sali gimnastycznej choszczeskiego gimnazjum. Rywalizoway ze sob gminne szkoy. Druynowo nasi uczniowie zajli IV miejsce. Uczniowie byli pod opiek swoich wychowawcw: pani dyrektor Krystyny Kozaneckiej, pani Aliny Szymaskiej i pani Bernardy Dziubczyskiej.

{ MIKOAJKI }
| Z źycia szkołyMIKOAJKI – to stay zwyczaj wszystkich klas naszej szkoy. Uczniowie z wielk radoci obdarowuj si sodkimi, i nie tylko sodkimi upominkami.

{ RATUJEMY KASZTANOWCE }
| Wydarzenia04.12.2006r. odbyo si spotkanie uczniw klas I-VI z lenikiem i stranikiem lenym pod hasem: „RATUJEMY KASZTANOWCE” oraz „BEZPIECZESTWO LASU I NAS W LESIE”. Uczniowie zobowizali si opiekowa kasztanowcami. Jedn z metod ma by zgrabienie lici po zimie. Spotkanie zorganizowaa pani Jadwiga Ozon – nauczyciel przyrody.

{ ANDRZEJKI }
| Z źycia szkoły30 listopada 2006r. wszyscy uczniowie bawili si w atmosferze andrzejkowych wrb. W klasach odbywa si poczstunek przygotowany przy wspudziale rodzicw.

{ Konkurs matematyczny "OXFORD" }
| Konkursy24 listopada 2006r. odby si konkurs matematyczny „OXFORD”. Wzili w nim uczniowie kl. IV-VI. Wszyscy uczestnicy, a byo ich a 33 otrzymali od organizatora upominki- ksiki i pyty zatytuowane „Micha Anio”, „Leonardo da Vinci”. Szkolnym organizatorem konkursu bya pani Jadwiga Ozon. |
Strona 66 z 68 << < 63 64 65 66 67 68 >

Piosenka Angielska 2012