[ Strona Główna Kalendarium Działania szkoły GaleriaStyczeń 26 2020 12:13:04 ]
Stycze 2020
{ Wyjazd do kina }
| WydarzeniaWrocawski Teatr Edukacji przygotowa dla uczniw kl I – III oraz IV – VI ciekawe spektakle, ktre uczniowie mogli obejrze w Choszczeskim Domu Kultury w dniu 24.10.2007r. Dla modszych uczniw przedstawienie nosio tytu „Marzenie dzieci z Bullerbyn” przedstawiajce dobre relacje midzy bohaterami w kontekcie organizowania wsplnych zabaw. Starsi obejrzeli przedstawienie „Ten obcy” jak adaptacj lektury I. Jurgielewiczowej. Uczniowie oprcz bogatych dozna artystycznych mieli moliwo zagbi si w temacie dobrze pojtej przyjani. Ponadto odbyy si warsztaty teatralne, dostarczajce wiedzy oglnej o teatrze. |
{ Wyjazd do kina }
| Z źycia szkołyTeatr Profilaktyczny im. Marka Kotaskiego przedstawi zabawn i rozpiewan bajk pt. „Schrek i tajemnica osa”, ktra uczya rozrnianie dobra i za w kontekcie dziecicej przemocy. Ukazywaa wartoci: dobra, przyjani, koleestwa, wytrwaoci mdroci. Przestrzegaa przed naogami takimi jak papierosy i alkohol. Odbiorcami tej profilaktycznej lekcji byy dzieci z kl. 0 - III |
{ JESIENNA OLIMPIADA SPORTOWA }
| SportDnia 20.10.2007r. na zaproszenie Szkoy Podstawowej w Sawcinie grupa 28 uczniw z kl. I-III pod opieka swoich wychowawcw: p. Aliny Szymaskiej i p. Bernardy Dziubczyskiej wzia udzia w „Jesiennej Olimpiadzie Sportowej Pastw Unijnych”. Reprezentowalimy Wielk Brytani . Ciekawe konkurencje i zdrowa rywalizacja sprawiy wszystkim wiele radoci. Dzikujemy organizatorom za przygotowane nagrody i wspaniaa przyjazn atmosfer.

{ DZIE EDUKACJI NARODOWEJ }
| WydarzeniaW pitek 12 padziernika 2007r. odby si w naszej szkole uroczysty apel z okazji DNIA EDUKACJI NARODOWEJ. Uczestniczya w nim caa spoeczno szkolna oraz emerytowani nauczyciele. Mielimy przyjemno goci pani Krystyn Winiewsk – Bugaj – Naczelnik Wydziau, Edukacji, Kultury i Sportu, ktra skierowaa w stron pracownikw szkoy wiele sw uznania i yczenia satysfakcji z wykonywanej pracy. Podobne yczenia popyny od dyrektora szkoy – Krystyny Kozaneckiej. Do ycze i podzikowa doczya si przewodniczca rady rodzicw – Anna Kinga Dudziak oraz uczniowie, a przede wszystkim czwartoklasici, ktrzy pod kierunkiem swej wychowawczyni – Joanny Konopackiej wygosili i wypiewali pod adresem nauczycieli wiele miych sw. Zaprezentowali si te w scenkach obrazujcych szkolne ycie i relacje ucze – nauczyciel, dostarczajc spor porcj humoru. yczylibymy sobie, aby ta wyjtkowa atmosfera panowaa we wszystkich szkoach kadego dnia.

Zdjcia do obejrzenia w galerii
{ POMӯ I TY }
| WydarzeniaW naszej szkole w padzierniku zostaa przeprowadzona akcja „Szkoo Pom i Ty”. Uczniowie zakupili 85 cegieek – pomocy dydaktycznych, co dao sum 85 z. Kwota ta zostaa przeznaczona na rzecz Fundacji Osb Niewidomych i Niepenosprawnych z siedzib w Gdyni. Z Fundacj wsppracujemy od wielu lat, a jej szkolnym koordynatorem jest p. Lucyna Rczkiewicz – nauczycielka j. polskiego. |
{ MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEAJOWYCH }
| Sport8 padziernika 2007r. 24 uczniw naszej szkoy wzio udzia w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przeajowych 10 x 800m. dziewczt i chopcw zorganizowanych przez Zesp Szk w Peczycach. |
{ „CHOSZCZESKA 10” }
| Sport26 uczniw naszej szkoy w dniu 22.09.2007r. wzio udzia w XVI Oglnopolskim Biegu Ulicznym zorganizowanym w Choszcznie przez Centrum Rekreacyjno – Sportowe.
Blisko czowki znaleli si:
1. Nikola Czyak z kl. I zajmujc VI miejsce
2. Ewa piewak z kl. II zajmujc III miejsce
3. Damian ukaszczyk z kl. III zajmujc IV miejsce
4. Patryk Kras z kl. IV zajmujc III miejsce
5. Dawid Garbicz z kl. IV zajmujc VI miejsce
6. Anna Nowakowska z kl. IV zajmujc IV miejsce

Gratulujemy uczniom i nauczycielom wychowania fizycznego:
p. Alinie Szymaskiej
p. Bernardzie Dziubczyskiej
p. Andrzejowi Kozaneckiemu.
{ WIATOWY DZIE SPRZTANIA ZIEMI }
| Z źycia szkołyTegorocznej akcji przywiecao haso „Oszczdzaj. Wyczaj. Odzyskuj. wie przykadem”.
Nasi uczniowie przygotowali plakaty informujce o sposobach oszczdzania i segregowania mieci, a take pod opieka nauczycieli posprztali najblisze szkole rodowisko – ulice Suliszewa.
{ ROZPOCZCIE ROKU SZKOLNEGO 2007/2008 }
| WydarzeniaNowy rok szkolny rozpoczo 120 uczniw w tym 13 w oddziale „0” , a w klasie I – 12. W uroczystoci oprcz uczniw i licznie przybyych rodzicw udzia wzili zaproszeni gocie w osobach: |
{ WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2007/2008 }
| OgłoszeniaWitamy w nowym roku szkolnym 2007/2008.
Uczniom yczymy sukcesw w nauce oraz zapau do aktywnej, twrczej pracy. Rodzicom – zadowolenia ze swych pociech, jako e sukcesy Waszych dzieci, s Waszymi sukcesami. Nauczycielom, by trud woony w nauk i wychowanie przynis oczekiwane zadowalajce efekty.

yczy zesp redakcyjny strony:
Krzysztof Bole
Lucyna Rczkiewicz
Ewelina Dulej
{ WAKACJE }
| yczymy wszystkim pogodnych i bezpiecznych wakacji oraz niezapomnianych przygd !!!

Administratorzy strony:

Krzysztof Bole