[ Strona Główna Artykuły Pliki do pobrania GaleriaCzerwiec 20 2019 01:49:04 ]
Procedury nt.palenia paierosów
Czerwiec 2019
{ „Midzyszkolny konkurs wiedzy o rodowisku naturalnym i ekologii" }
| Konkursy26 kwietnia 2007r. w szkole Podstawowej w Zmcinie odby si „Midzyszkolny konkurs wiedzy o rodowisku naturalnym i ekologii". Reprezentantami naszej szkoy byli uczniowie kl. III przygotowani przez p. B. Dziubczysk. Druynowo zajli IV miejsce. |
{ „BANIOWE PRZESTROGI” }
| WydarzeniaBANIOWE PRZESTROGI”- taki tytu nosi spektakl edukacyjny, ktry obejrzeli uczniowie klas I – III w dniu 23 kwietnia w Choszczeskim Domu Kultury. Podczas ogldania byo duo miechu, ale i strachu. Dzieci nauczyy si, e niw wolno otwiera pakunkw, ktre nie nale do nich, udziela informacji o swojej rodzinie, przyjmowa sodyczy i innych rzeczy od nieznajomych.
Opiekunami grupy byy panie: Alina Szymaska i Bernarda Dziubczyska.

{ PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE „LEGENDA O WARSZAWSKIM BAZYLISZKU” }
| Z źycia szkołyPRZEDSTAWIENIE TEATRALNE „LEGENDA O WARSZAWSKIM BAZYLISZKU” przygotowali uczniowie kl. V dla swych modszych kolegw i koleanek z kl. „O”, na ktre zaprosili ich w dniu 23 kwietnia 2007r. Ciekawe stroje, liczne rekwizyty i odwana gra poszczeglnych rl wzbudziy u odbiorcw wiele pozytywnych emocji i dostarczyy artystycznych wrae . Ponadto bya to prezentacja jednej z polskich legend, ktre kady Polak powinien pozna. „Zerwkowicze zostali na koniec poczstowani cukierkami w nagrod za wielk uwag podczas wystpu. Uczniw przygotowaa do wystpu p. Lucyna Rczkiewicz.
Zdjcia do obejrzenia w galerii
{ IX TURNIEJ PIKARSKI „Coca - Cola Cup” 2007 }
| SportZosta przeprowadzony dnia 19.04.2007r. na boisku naszej szkoy. By to pierwszy etap – mini turniej, ktry wyoni zesp do etapu eliminacyjnego. W rozgrywkach wzieli udzia nastpujce zespoy:
Zespl ze Szkoy Podstawowej w Krzcinie – opiekun Andrzej muda
Zesp ze Szkoy Podstawowej w Drawnie – op. Waldemar ojko
Zesp ze Szkoy Podstawowej w Reczu – op. Jakub Drapiski
Zesp naszej szkoy – op. Andrzej Kozanecki
KLASYFIKACJA KOCOWA PRZEDSTAWIA SI NASTPUJCO:
I miejsce – SP Recz
II miejsce – SP Drawno
III miejsce – SP Krzcin
IV miejsce - SP Suliszewo
Gratulujemy zwycizcom i yczymy, aby kada walka sportowa toczya si w duchu fair play jak to zaprezentoway wszystkie zespoy.
Wszyscy uczestnicy rozgrywek otrzymali pamitkowe dyplomy od gwnego organizatora – Coca Cola Poland Services.

{ KONKURS PRZYRODNICZY }
| Konkursy Jego organizatorem bya Liga Ochrony Przyrody. Konkurs odby si w dniu 18.04.2007r. w choszczeskim gimnazjum. Wzio w nim udzia 14 zespow uczniw szk podstawowych naszego powiatu. Nasz szko reprezentoway trzy uczennice:
Sandra Ziba z kl. V
Aleksandra Szymaska z kl. VI
Agata Mintus z kl. VI
Uczennice przygotowaa do konkursu p, Jadwiga Ozon – nauczycielka przyrody, ktra podkrela, e organizatorzy przygotowali nagrody – upominki dla wszystkich uczestnikw i chocia nasza druyna nie zaja czoowych miejsc, to miaa du satysfakcj z udziau w konkursie.

{ BIEGI PRZEAJOWE W LUBIENIOWIE }
| Sport17 kwietnia 29 uczniw naszej szkoy z kl. I-VI pod opiek p. Aliny Szymaskiej i p. Joanny Winiewskiej uczestniczyo w tej sportowej rywalizacji. Niestety, nikt z naszych zawodnikw nie znalaz si na podium, ale niewiele brakowao a byli to:
Agnieszka Pencak – kl. VI – miejsce 4
Klaudia Gaboronek - kl. I – miejsce 5
Damian ukaszczyk – kl. II – miejsce 6
Na poegnanie organizatorzy wrczyli wszystkim szkoom reklamwk sodyczy co byo mi niespodziank.

{ SPRAWDZIAN KL. VI PO SZKOLE PODSTAWOWEJ }
| WydarzeniaZosta przeprowadzony w naszej szkole jak i w caej Polsce w dniu 12 kwietnia. 14 uczniw w galowych strojach, z niewielk trem oczekiwao na otwarcie koperty z testami. Ich wychowawczyni zanim weszli na sal, wrczya wszystkim dugopisy, ktre by moe przynios szstoklasistom oczekiwan ilo punktw, czego im mocno yczymy, bo na wyniki trzeba bdzie jeszcze poczeka.

{ ALE AKCJA!!! RUSZ SI CZOWIEKU }
| SportTen sportowy konkurs odby si pod patronatem PZU ycie, a jego szkolnym organizatorem by nauczyciel wychowania fizycznego – p. Andrzej Kozanecki.
Celem konkursu jest propagowanie zdrowego stylu ycia wrd uczniw, rodzicw i nauczycieli, tote chtnie i czynnie wzilimy w nim udzia.
W dniu 03.04.07r. zosta przeprowadzone w naszej szkole rozgrywki w pik non, na ktre zaproszone zostay i przybyy druyny z zaprzyjanionych szk, tj. ze Szkoy Podstawowej w Korytowie, ze Szkoy Podstawowej w Sawcinie oraz z ssiedniego Zespou Szk Nr 2 w Suliszewie.
{ PISANKI, KRASZANKI I PALMY WIELKANOCNE 2007r. }
| KonkursyTo konkurs zorganizowany przez Choszczeski Dom Kultury, w ktrym nasi uczniowie chtnie bior udzia. W tym roku za ciekawe wykonanie pisanek z zastosowaniem rnych technik wyrnienia otrzymali:
Zuzanna Grej – uczennica kl. II
Dariusz Mazur – ucze kl. III
Ireneusz Szymczak – ucze kl. III
Gratulujemy nagrodzonym.
Szkolnym organizatorem konkursu bya pani Bernarda Dziubczyska.

{ WITAMY WIOSN }
| Z źycia szkołyWITAMY WIOSN
21 marca 2007r.
Radoci tego dnia byo co niemiara, bowiem oprcz powitania wiosny odby si „DZIE SAMORZDNOCI”. Ju od pierwszej godziny lekcyjnej pani dyrektor Krystyna Kozanecka przekazaa symbolicznie wadz w rce nowej dyrekcji – bya ni przewodniczca Samorzdu Uczniowskiego Agata Mintus, oraz nowemu gronu pedagogicznemu zoonemu z wybranych uczniw.

{ SPOTKANIE Z PRACOWNIKAMI URZDU SKARBOWEGO. }
| WydarzeniaMiao miejsce w dniu 16 marca 2007r. Temat „Co to s podatki” by skierowany do uczniw kl. VI, ktrzy z wielkim zaciekawieniem przysuchiwali si wypowiedziom przybyych goci

Strona 64 z 67 << < 61 62 63 64 65 66 67 >
Bal karnawaowy 2011