[ Strona Główna Kalendarium Działania szkoły GaleriaGrudzień 08 2019 17:13:52 ]
Grudzie 2019
{ BAL PRZEBIERACW }
24 stycznia 2008r. od godz. 16:00 odby si w naszej szkole Bal Przebieracw. Jak zwykle uczniowie wykazali wyjtkow pomysowo swoich strojw. Licznie przybyli rwnie rodzice, ktrzy wczyli si do wsplnej zabawy. Odbyo si wiele konkursw nagradzanych sodyczami i kolorowymi balonami. W przerwach by czas na klasowy poczstunek. Organizatorem zabawy by Samorzd Uczniowski, ktry zadba o ciekaw karnawaow dekoracj, na tle ktrej klasy pozoway do zdj.
{ DZIE BABCI I DZIADKA }
18 stycznia 2008r. w naszej szkole odbya si radosna uroczysto z okazji „Dnia Babci i Dziadka”. Wszystkie wnuczta niecierpliwie oczekiway przyjcia goci. Pomagay babciom i dziadkom zaj miejsca w sali. O godz. 9:30 rozpocz si program artystyczny w wykonaniu przedszkolakw i uczniw nauczania zintegrowanego. Mimo tremy wszystko wypado doskonale, o czym wiadczyy gromkie brawa. Po wrczeniu upominkw wnuczta zaprosiy swoje kochane Babcie i Dziadkw na poczstunek. Jak to w karnawale nie zabrako wsplnych zabaw tanecznych. Wszyscy tego dnia bylimy bardzo szczliwi.

{ Nasz udzia w XVI Finale Wielkiej Orkiestry witecznej Pomocy. }
13 stycznia 2008r. caa Polska wspieraa akcj WOP. Nasza szkoa ju od wielu lat rwnie w miar moliwoci zaznacza w niej swj udzia. W tym roku zebralimy 1 058 z. Kwestowaa p. Lucyna Rczkiewicz. Natomiast na scenie Choszczeskiego Domu Kultury tego dnia wystpi szkolny zesp taneczny „Trzpiot”, ktrym kieruje p. Alina Szymaska. Wystpili rwnie solici – Natalia Sokoowska (kl. V) i Mateusz Baran (kl. V) – zapiewali pastoraki przy akompaniamencie p. Anny Ludwisiak.

{ "Dziadek do orzechw" }
| 9 stycznia 2008r uczniowie kl. I i grupy „0” zostali zaproszeni na przedstawienie muzyczno-ruchowe „Dziadek do orzechw” |
{ Oglnopolskiej Olimpiady Jzyka Polskiego „Olimpus” }
| Konkursy07.01.2008r.
23 uczniw naszej szkoy z kl. IV-VI przystpio do Oglnopolskiej Olimpiady Jzyka Polskiego „Olimpus”.
{ WIGILIA SZKOLNA }
21 grudnia 2007 r. w pitek byo w naszej szkole niezwykle uroczycie, gdy jak co roku przed witami Boego Narodzenia spotkali si wszyscy uczniowie, nauczyciele, zaproszeni gocie.
{ WITECZNY TURNIEJ KOSZYKWKI }
| 22 grudnia 2008r. 12-osobowa grupa uczniw z kl. VI wzia udzia w witecznym Turnieju Koszykwki, ktry odby si w Choszcznie. |
{ Zawody Mikoajkowe }
15.XII.2007r. – uczniowie klas I – III uczestniczyli w Mikoajkowych Zawodach Sportowych Szk Podstawowych Gminy Choszczno.
Hal sportow Publicznego Gimnazjum w Choszcznie wypenili uczestnicy, ich rodzice, opiekunowie i sdziowie.
{ Mikoajki }
Mikoajkowy zwyczaj obdarowywania si prezentami mia miejsce w kadej klasie. Do uczniw kl. 0 III przyszed nawet prawdziwy Mikoaj. Radoci byo coniemiara. Starsi uczniowie tradycyjnie losowali osob, ktrej przygotuj podarunek. Mimo, e nie udao si wszystkim utrzyma w tajemnicy swojego wyboru, to i tak towarzyszyo kademu wiele emocji i panowaa yczliwa, przyjacielska atmosfera. Oby takich chwil wrd dzieci i modziey byo jak najwicej. Nasi uczniowie pamitali rwnie o Justynie, ktra z uwagi na chorob tego dnia przebywaa w szpitalu. Kada klasa przygotowaa paczk z prezentami. Tu po powrocie ze szpitala do domu, Justynie dostarczya wszystkie paczki jej wychowawczyni p. Jadwiga Ozon. Justyna nie krya wzruszenia i poprosia aby wszystkim serdecznie podzikowa.

{ Andrzejki 2007 }
Zabawa andrzejkowa (30 listopada w godz. popoudniowych od 16:00 – 19:00) jak co roku integrowaa caa spoeczno szkoln. Nie zabrako na niej rwnie rodzicw. Nad przebiegiem zabawy, zwaszcza czci dyskotekowej, czuwa Samorzd Szkolny pod prnym okiem Magorzaty Serediak. Natomiast w przerwach tacw pod opiek wychowawcw i przybyych rodzicw. przeprowadzono w klasach wrby i by czas na sodki poczstunek.

{ Wycieczka do Szczecina kl. I -III }
| WydarzeniaW dniu 29.XI.2007r. – wszyscy uczniowie kl. I – III tj. 42 osoby oraz 8 osb z kl. IV-VI wyjechali na wycieczk edukacyjn sponsorowan przez ks. Sawomira Kokorzyckiego prowadzcego Orodek Wspierania Rodziny P.Z Caritas w Korytowie.
Uczestnicy zwiedzali:
- Muzeum Narodowe, w ktrym wpisali swoje wraenia do ksigi pamitkowej.
- W Teatrze Lalek „Pleciuga” przeyli niezapomniane chwile. Obejrzeli adaptacj bani duskiego pisarza H. Ch. Andersena „Krzesiwo”.
Bardzo podobay im si stroje, dekoracja, wiata i gra aktorw.
Wycieczk uatrakcyjnia pywalnia „Laguna” w miejscowoci Gryfino.
Cz z nich doskonalia umiejtnoci pywania. Nastpni korzystali z atrakcji typu: spyw w rurze czy pokonywanie fal.
Zadowoleni wracali do domu.
Wycieczka wzbogacia uczniw w wiedz o naszym regionie oraz wpyna na ich integracj.

Sodkwko 2016