[ Strona Główna Artykuły Pliki do pobrania GaleriaLipiec 24 2019 06:57:17 ]
Procedury nt.palenia paierosów
Lipiec 2019
{ ROZPOCZCIE ROKU SZKOLNEGO 2007/2008 }
| WydarzeniaNowy rok szkolny rozpoczo 120 uczniw w tym 13 w oddziale „0” , a w klasie I – 12. W uroczystoci oprcz uczniw i licznie przybyych rodzicw udzia wzili zaproszeni gocie w osobach: |
{ WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2007/2008 }
| OgłoszeniaWitamy w nowym roku szkolnym 2007/2008.
Uczniom yczymy sukcesw w nauce oraz zapau do aktywnej, twrczej pracy. Rodzicom – zadowolenia ze swych pociech, jako e sukcesy Waszych dzieci, s Waszymi sukcesami. Nauczycielom, by trud woony w nauk i wychowanie przynis oczekiwane zadowalajce efekty.

yczy zesp redakcyjny strony:
Krzysztof Bole
Lucyna Rczkiewicz
Ewelina Dulej
{ WAKACJE }
| yczymy wszystkim pogodnych i bezpiecznych wakacji oraz niezapomnianych przygd !!!

Administratorzy strony:

Krzysztof Bole
Lucyna Rczkiewicz
Ewelina Dulej
{ ZAKOCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2006/2007 }
| WydarzeniaUroczysto odbya si w gronie przybyych goci, rodzicw i caej spoecznoci szkolnej.
Na pocztku uczniowie kl. VI zoyli lubowanie i otrzymali wiadectwa ukoczenia szkoy podstawowej.
{ ZAKOCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLASY VI }
| Z źycia szkołyJu w czwartek – 21 czerwca 2007r. odbya si uroczysto zakoczenia roku szkolnego dla kl. VI, w ktrej uczestniczyli uczniowie caej szkoy, rodzice szstoklasistw oraz zaproszeni gocie, wrd nich:
- Naczelnik Wydziau Edukacji , Kultury i Sportu pani Krystyna Winiewska – Bugaj,
- pani Beata Mitera – radna Rady Miejskiej w Choszcznie,
- ksidz proboszcz Stefan Marcyniuk,
- dyrektor Specjalnego Orodka Szkolno – Wychowawczego w Suliszewie pani Anna Kozak,
- przewodniczca Rady Rodzicw pani Anna Kinga Dudziak,
- Sotys wsi Suliszewo pan Jerzy Garbicz,
- Sotys wsi Rzecko pani Magorzata Szymulewicz,
- Sotys wsi Koki pan Krzysztof Gromadzki
- Przewodniczca Koa Gospody Wiejskich w Suliszewie pani Grayna Lewandowska
- Przewodniczca Koa Gospody Wiejskich w Kokach pani Grayna Szustak.
{ WYCIECZKA NAD MORZE - 19.06.2007 r. }
| WydarzeniaCelem tej oglnoszkolnej wycieczki byo zapoznanie uczniw z urokiem pnocno – zachodniej czci Pomorza.
Autokary dowiozy nas do Trzsacza, gdzie na wysokiej morskiej skarpie stoj pozostaoci ceglanego gotyckiego kocioa z XV w.
Dzieci zapoznay si z histori tego miejsca i odbyy pod opiek nauczycieli dugi marsz brzegiem morza mijajc Rewal do Niechorza. Tam weszy na najpikniejsz latarni morsk umieszczon w 60-letnim ogrodzie, otoczonym ponad 2-metrowym ywopotem. Nastpnie udalimy si na posiek i wypoczynek na play, gdzie zabawom i kpielom nie byo koca.
Po zakupieniu pamitek nadesza pora na powrt.
Radosne umiechy na twarzach wiadczyy o tym, e wycieczka bya bardzo udana.

{ Egzamin na kart rowerow }
| WydarzeniaW dniu 12 czerwca 2007 r. 21 uczniw klasy IV zdao egzamin na kart rowerow. Po czci testowej nastpia cz praktyczna, ktra dostarczya niektrym czwartoklasistom niemiych emocji.
Uczniw przygotowywaa wychowawczyni, jednoczenie nauczyciel techniki- p. Magorzata Serediak oraz nauczyciel wychowania fizycznego – p. Andrzej Kozanecki.

{ Podrczniki }
| Boze NarodzenieZamieszczamy wykaz podrcznikw na rok szkolny 2007/2008

klasy II, III,V,VI

klasy I,IV

Programy nauczania
{ FESTYN „RODZICE DZIECIOM – DZIECI RODZICOM” }
| WydarzeniaFESTYN „RODZICE DZIECIOM – DZIECI RODZICOM” to coroczne wito szkoy, w ktrym najliczniej uczestnicz rodzice, rodzestwo, oraz babcie i dziadkowie naszych uczniw.
Tegoroczny festyn odby si pod hasem „Zachowaj trzewy umys” ,wspiera w ten sposb oglnopolsk kampani profilaktyczn. Po czci artystycznej w wykonaniu uczniw podkrelajcej rol rodziny w yciu dziecka, przeprowadzone zostay liczne konkurencje sportowe typu: pika nona, pika koszykowa, dwa ognie, ringo, rzut do celu, biegi.
{ Dzie Dziecka }
| WydarzeniaDZIE DZIECKA wypeniy gry i zabawy nad jeziorem w Chepie. Wszystkie dzieci wraz ze swoimi wychowawcami uczestniczyy w podchodach, gray w ringo, pik, skakanki. Nie zabrako te kiebasek pieczonych przy ognisku i chodzcych napojw. Do wsplnych zabaw z dziemi wczyli si rwnie rodzice, zwaszcza mieszkajcy w Chepie.

{ V KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ }
| KonkursyV KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ
30 maja 2007r. nasza szkoa ju po raz piaty bya organizatorem Konkursu Piosenki Angielskiej. Zaproszenie przyjy cztery szkoy: Szkoa Podstawowa Nr 1 w Choszcznie, Szkoa Podstawowa Nr 3 w Choszcznie, Szkoa Podstawowa w Reczu i Szkoa Podstawowa w Sawcinie.

ywa lekcja historii - Rycerze 2016