[ Strona Główna Artykuły Pliki do pobrania GaleriaSierpień 24 2019 14:31:04 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Artykuły
Dyrektor
Grono Pedagogiczne
Historia szkoły
Patron szkoły
Hymn Szkoły
Samorząd uczniowski
Pliki do pobrania
Galeria
Regulamin monitoringu
Procedury nt.palenia paierosów
Dzisiejsze wydarzenia
Dla uczniów
zadania
_ _
{ Kalendarz }
Sierpie 2019
Nd Pn Wt r Cz Pt Sb
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
_ _
{ Facebook SP1 }
_ _
{ UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/19 }
| 03. 09. 2018 r. o godz. 9.00 – Dyrektor szkoły – p. Alina Szymańska - serdecznie powitała zebranych w sali gości, uczniów, ich rodziców, grono pedagogiczne oraz pracowników obsługi i administracji. Zainaugurowała tym samym nowy rok szkolny 2018/2019. Wśród przybyłych znaleźli się goście - przedstawiciele władz lokalnych oraz Rady Rodziców. Uczniowie kl. VII słowami recytowanych wierszy oddali hołd świadkom i tragizmowi II wojny światowej, nawiązując tym samym do obchodzonego co roku Dnia Kombatanta oraz pożegnali wakacje i przywitali kolejny rok szkolny. Następnie pani Dyrektor przedstawiła organizację pracy szkoły w nowym roku oraz kadrę pedagogiczną. Po uroczystości uczniowie spotkali się ze swymi wychowawcami w klasach, gdzie otrzymali plan lekcji, a przede wszystkim porozmawiali o zasadach bezpiecznego zachowania się w szkole, podczas dojazdu i dojścia do szkoły oraz powrotów. Wszystkim uczniom życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym, a nauczycielom licznych powodów do satysfakcji.

Tekst: Joanna Konopacka

Zdjęcia zobaczycie tutaj
|
_ _
{ UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/18 }
| 22 czerwca 2018 r. o godz. 8:00 cała społeczność szkolna i zaproszeni goście zebrali się w sali gimnastycznej, by podsumować miniony rok szkolny. Pani Dyrektor Alina Szymańska serdecznie powitała przybyłych gości: Burmistrza Choszczna, pana Roberta Adamczyka, Dyrektora Biura Obsługi Szkół Samorządowych w Choszcznie, pana Piotra Kamelę, wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Choszcznie i Prezesa Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej w Rzecku, pana Kazimierza Czapiewskiego, Prezesa Oddziału ZNP w Choszcznie, panią Barbarę Naskręt, wizytatora z Kuratorium Oświaty w Szczecinie, panią Marzennę Słowikowską, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i uczniów. Następnie podziękowała osobom, które w szczególny sposób wspomagają szkołę w realizacji róznych inwestycji oraz w organizowaniu imprez i uroczystości, a są nimi panie: Aneta Nikorowicz (przewodnicząca Rady Rodziców), Magdalena Połomska-Gromadzka, Elżbieta Mintus, Anna Grucel, Maria Kowal oraz panowie: Zdzisław Wejman, Grzegorz Nikorowicz, Jan Szymański, Jerzy Garbicz, Piotr Górazda i Grzegorz Kraszewski. Później zabrali głos wychowawcy klas, podkreślając szczególnie sukcesy i osiągnięcia naszych uczniów, którzy na forum odebrali z rąk pani Dyrektor i przewodniczącej Rady Rodziców świadectwa z czerwonym paskiem, nagrody książkowe oraz stypendia naukowe i sportowe. Najlepsi uczniowie z naszej szkoły otrzymali także nagrody ufundowane przez Burmistrza Choszczna, pana Roberta Adamczyka, Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Choszcznie i jednocześnie prezesa RSP w Rzecku, pana Kazimierza Czapiewskiego , ZNP, oddział w Choszcznie. Na koniec wszyscy wysłuchali programu artystycznego w wykonaniu uczniów z klasy V, a pani Dyrektor życzyła uczniom radosnych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Tekst: Joanna Konopacka

Zdjęcia z zakończenia roku szkolnego i pożegnania klasy III zobaczycie tutaj
|
_ _
{ PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2018/19 }
| Zestaw podręczników, obowiązujący w Szkole Podstawowej Nr 1 w Suliszewie, w roku szkolnym 2018/2019

Cały zestaw podręczników i ćwiczeń pod "czytaj więcej"

Na czerwono zostały zaznaczone podręczniki i ćwiczenia do religii do wszystkich klas oraz do języka niemieckiego do klasy IV i V, które kupują rodzice.
|
_ _
{ DOBRY START! - INFORMACJA DLA RODZICÓW }
| |
_ _
{ DOBRY START! - INFORMACJA DLA RODZICÓW }
| |
_ _
{ DOBRY START! - INFORMACJA DLA RODZICÓW }
| |
_ _
{ UCZNIOWIE KLASY VII NA WYCIECZCE PRZYRODNICZEJ. }
| Nagrodą za zajęcie I miejsce w Międzyklasowym Szkolnym Konkursie Przyrodniczym była wycieczka przyrodnicza do zagrody Pani Grażyny Matczuk-Piechoty – nauczycielki biologii. Zwyciężyliśmy, więc mieliśmy przyjemność spędzić upalny majowy dzień na łonie natury pod opieką wychowawczyni – Lucyny Rączkiewicz i pani Grażyny. Urzekło nas miejsce w cichym zakątku między Krzowcem a Korytowem. Pięć godzin minęło błyskawicznie, gdyż czekało tam na nas wiele atrakcji. Był czas na naukę, na zabawę i na integrację. Mieliśmy możliwość zapracować również na piątki z biologii! Poznaliśmy wiele okazów ciekawych roślin i nauczyliśmy się je bezbłędnie rozpoznawać po zapachu. Z różnych ekologicznych materiałów wykonaliśmy dwa „ strachy”, by spłoszyć amatorów wiśni i czereśni. Wszystkie zajęcia sprawiały nam wiele frajdy. Zachwyt budziło otoczenie - las, staw, łabędzie, kaczki, łyski, rechot żab, śpiew ptaków, konie i zadowolony z naszej obecności pies Jula. Mogliśmy też poszaleć na trampolinie i na huśtawce. Był też czas na grillowanie – w takiej atmosferze kiełbaski smakowały wyjątkowo. Dziękujemy za tak oryginalną nagrodę!!!

Tekst – Gabriela Nowalińska
|
_ _
{ FESTYN RODZINNY "ZAWSZE RAZEM" }
| 26 maja 2018 r. odbył się coroczny Festyn Rodzinny pod hasłem „Zawsze razem”. Obfitował on wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych: zabawa rozpoczęła się od programu artystycznego w wykonaniu wszystkich przedszkolaków i uczniów naszej szkoły. Tym razem oprócz życzeń dla mam z okazji ich święta w programie znalazły się piosenki do wierszy naszego patrona - Jana Brzechwy. Sympatyczny i wzruszający program artystyczny uzupełnił występ naszych cheerleaderek ze szkolnego Koła Tanecznego. Kolejne atrakcje przeznaczone dla dzieci i ich rodziców to: malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, malowanie farbami na folii, tor przeszkód dla dzieci, rozgrywki w ringo dla mam i córek oraz nauka resuscytacji i pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i dorosłych. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się jak zwykle, Loteria Fantowa „Szczęśliwy Numerek. Wszyscy spędzali także miło czas przy grillu, lodach i chłodzących napojach. Ponadto pani Dyrektor, Alina Szymańska, w szczególny sposób upamiętniła rodziców, którzy odeszli od nas w ostatnim czasie, a którzy zawsze życzliwie i z ochotą wspierali wszystkie nasze szkolne przedsięwzięcia.
Sponsorami naszego Festynu byli: p. Kazimierz Czapiewski – wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Choszcznie i prezes RSP w Rzecku, panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Suliszewie, sołtysi Kołek, Rzecka i Suliszewa: Grzegorz Kraszewski, Piotr Gurazda i Jerzy Garbicz oraz rodzice naszych uczniów. Dziękujemy sponsorom, rodzicom i dzieciom za wspólną zabawę i zapraszamy za rok!

Tekst: Joanna Konopacka

Do obejrzenia zdjęć zapraszamy na naszego szkolnego Facebooka kliknij tutaj

|
_ _
{ PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH - RODO }
| |
_ _
{ PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH - RODO }
| |
_ _
{ MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI W SŁAWĘCINIE. }
| Był to już XIII Konkurs Recytatorski, tym razem pod hasłem „Strofy dla Ojczyzny”, w związku z obchodami w tym roku setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Do udziału w konkursie przygotowała się Kornelia Świszcz z klasy III, która recytowała wiersz „Święto Niepodległości” Marcina Przewożniaka i Sandra Glińska, również z klasy III, wygłaszająca utwór „Ziemia rodzinna” Władysława Bełzy. Sandra zdobyła II miejsce w kategorii klas I-III. Klasy starsze reprezentowała Amelia Gajda z klasy VI z wierszem „Ojczyzna nasza” Aleksandra Fredro i Gabriela Nowalińska recytująca utwór „Gawęda o miłości ziemi ojczystej” noblistki Wisławy Szymborskiej. Gabrysia uplasowała się na III miejscu.
Konkurs odbył się 24 maja jak zawsze w bardzo przyjaznej, gościnnej i uroczystej atmosferze, za co dziękujemy gospodarzom konkursu. Gratulujemy dziewczynkom zajętych miejsc i udziału. Do konkursu uczennice przygotowywały się pod kierunkiem p. Krystyny Kozaneckiej i p. L. Rączkiewicz.

Tekst: Lucyna Rączkiewicz
|
_ _
Strona 6 z 68 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
{ Kontakt }
Szkola Podstawowa Nr 1
im.Jana Brzechwy
w Suliszewie
ul.Zwycięstwa 26
73-222 Suliszewo
tel/fax 0957656411
e-mail: spsuliszewo@post.pl
_ _
{ Losowa Fotka }


3 maja 2015
_ _
{ Dokumenty }
Statut
Wewnątrzszkolne Zasady Oceniania
Program Wychowawczo-Profilaktyczny
Regulamin Samorządu Uczniowskiego
Regulamin świetlicy
Regulamin szkoły
Regulamin wycieczek szkolnych
Regulamin dojazdów
Organizacja oddziałów przedszkolnych
Doradztwo zawodowe
Regulamin biblioteki szkolnej
Zasady funkcjonowania e-dziennika
Zasady korzystania z telefonów
_ _