[ Strona Główna Kalendarium Działania szkoły GaleriaListopad 15 2019 17:31:32 ]
Listopad 2019
{ ALE AKCJA!!! RUSZ SI CZOWIEKU }
| SportAtmosfera kolejnych meczw bya jak zwykle gorca i towarzyszya jej zacita rywalizacja.
Kibicujcym kolegom i koleankom oraz nauczycielom, a take rodzicom rwnie towarzyszyy nie mae emocje, co wyraali gonymi okrzykami i gestami.
Dowodem na to, e lubimy si rusza by oglnoszkolny bieg, ktry poprowadzia p. dyrektor Krystyna Kozanecka oraz zawody onglerki i gry w ringo. Spragnieni mogli napi si wody lub ciepej herbaty oraz zje jabko. Spord piciu druyn pikarskich najlepsi okazali si chopcy z UKS „Ikar” Korytowo. Na drugiej pozycji znalaza si druyna UKS „Junior” Suliszewo, na nastpnej UKS „As” Sawcin i UKS „Sprawni – Razem” SOSW Suliszewo.
Uczestnicy rozgrywek otrzymali dyplomy i smycze do kluczy upamitniajce konkurs. Kady uczestnik jak i kibic popiera akcj przyklejajc sobie na ubranie naklejk przekazan przez organizatorw.
Przebieg caej imprezy pilnie ledzili korespondenci, tj.: Kasia Kubiak, Ola Szymaska, Agnieszka Pencak i Maciej Wojnicz, ktrzy pod opiek p. Lucyny Rczkiewicz przygotuj „Relacj” z rozgrywek i przeka j do gwnego organizatora jako dokument przeprowadzonego konkursu.
Dzikujemy raz jeszcze przybyym druynom i ich opiekunom, e zechciay wsplnie z nasz szko wesprze akcj, wsplnie si bawi i wsptworzyy przyjazn atmosfer.

zobacz zdjcia

Festyn 2016