[ Strona Główna Artykuły Pliki do pobrania GaleriaPaździernik 21 2019 20:25:30 ]
Padziernik 2019
{ PASOWANIE NA UCZNIA }
| Wydarzenia7 listopada swoje wito mieli rwnie nasi najmodsi. Pierwszoklasici zostali wczeni w poczet uczniw naszej szkoy. Zanim jednak to nastpio musieli zda egzamin, ktry przeprowadzi Profesor Kleks. Trema zostaa pokonana i zdali egzamin piewajco. Pan Kleks zoy uczniom gratulacje i yczenia, a take pouczy jak naley zachowa si w szkole, aby byo mio i bezpiecznie.
Po zdanym egzaminie pierwszoklasici zoyli odcisk palca w Kronice Szkolnej, a nastpnie pani dyrektor Krystyna Kozanecka pasowaa kadego z nich na ucznia. Na dowd tego wszyscy otrzymali Dyplom Pasowania na Ucznia. Nastpnie wieo upieczeni acy otrzymali na pamitk prezent od wychowawczyni pani Aliny Szymaskiej oraz od Rady Rodzicw, w imieniu ktrej upominki wrczya przewodniczca pani Anna Kinga Dudziak. Uczniowie starszych klas rwnie zoyli pierwszakom yczenia i gratulacje, za co usyszeli podzikowania: „My uczniowie klasy pierwszej, dzikujemy za przyjcie nas w poczet uczniw Szkoy Podstawowej Nr 1 im. Jana Brzechwy”. Po uroczystoci, w ktrej wzili take udzia rodzice pierwszakw, wszyscy udali si na sodki poczstunek.
zdjcia do obejrzenia w galerii
Rycerze 2010