[ Strona Główna Kalendarium Działania szkoły GaleriaLuty 19 2020 18:41:14 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Artykuły
Dyrektor
Grono Pedagogiczne
Historia szkoły
Patron szkoły
Hymn Szkoły
Samorząd uczniowski
Pliki do pobrania
Galeria
Procedury w szkole
Dzisiejsze wydarzenia
Dla uczniów
zadania
_ _
{ Kalendarz }
Sierpie 2019
Nd Pn Wt r Cz Pt Sb
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
_ _
{ Facebook SP1 }
_ _
{ RUSZAJĄ ZAPISY DO PRZEDSZKOLA }
| ZAPISZ SWOJĄ POCIECHĘ DO PRZEDSZKOLA JUŻ DZIŚ!!!
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA...


OFERUJEMY:
- Kadrę wykształconych nauczycieli
- Gry i zabawy na świeżym powietrzu,
- Udział w konkursach, teatrzykach,

- Atrakcyjne wycieczki
- Zajęcia dydaktyczne,
- Zajęcia rytmiczno- muzyczne,
- Zajęcia plastyczne,
- Zajęcia gimnastyczne,
- Zajęcia religii,
- Naukę języka angielskiego
- Opiekę nad dziećmi od 2,5 do 6 lat
- Opiekę na dziećmi od poniedziałku do piątku
- Po zakończonych zającach istnieje możliwość przebywania w świetlicy szkolnej
- Istnieje możliwość wykupienia obiadów


Nr tel. 95 765 64 11
e-mail: spsuliszewo@post.pl
Lokalizacja: ulica Zwycięstwa 26, 73-222 Suliszewo (w budynku szkoły podstawowej)

Daj dziecku szansę na lepsze jutro i zapisz Je już dziś!
|
_ _
{ FERIE 2020 }
| |
_ _
{ FERIE 2020 }
| |
_ _
{ FERIE 2020 }
| |
_ _
{ FERIE 2020 }
| |
_ _
{ KOLEJOWE ABC }
| 29 stycznia 2020 r. naszą szkołę odwiedził Zespół Edukacyjny w ramach Kampanii "Kolejowe ABC" realizowanej przez Urząd Transportu Kolejowego.
W zajęciach udział wzięli uczniowie klas I – III. Wszyscy doskonale wiedzieli, kim jest bohater Kampanii Kolejowe ABC – nosorożec Rogatek. Podczas zajęć uczniowie zdobyli wiedzę na temat bezpiecznego zachowania w pobliżu przejazdów kolejowych, torów, w pociągu, na dworcu i peronie. Poznali również znaki drogowe występujące przed przejazdami kolejowymi i przypomnieli sobie o zasadach obowiązujących podczas podróży pociągiem. W trakcie ćwiczenia na spostrzegawczość dzieci poznały sposoby zakupu biletu. Uczestnicy mieli okazję zaprojektować własny piktogram i sprawdzić swoją wiedzę podczas quizu kolejowego. Chętnie odpowiadali na pytania prowadzących i wzięli udział w doświadczeniu z odblaskami, po którym zrozumieli, jak ważne jest bycie widocznym na drodze.
Na zakończenie zajęć wszyscy uczestnicy otrzymali upominki od nosorożca Rogatka.
Dziękujemy paniom za ciekawą lekcję

Zdjęcia do obejrzenia tutaj

Tekst: Ewelina Leśniańska
|
_ _
{ "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” }
| 28 stycznia 2020 r. gościliśmy na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 1 w Choszcznie, gdzie odbywał się turniej piłki nożnej "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”
Nasza drużyna dziewcząt rywalizowała z drużyną SP Sławęcin.
Ostatecznie wygraliśmy i zakwalifikowaliśmy się do turnieju finałowego, który odbędzie się w Szczecinku.
Dodatkowo Maja Baranowska z kl. IV wywalczyła tytuł najlepszej zawodniczki.

Skład drużyny: Maja Baranowska, Wiktoria Szott, Emilia Szczublewska, Magdalena Majcher , Martyna Urwentowicz, Hanna Dziemian, Sandra Glińska, Julia Gilewska

Natomiast drużyna chłopców rywalizowała z drużynami z: SP 1 Choszczno, SP 3 Choszczno, SP Chrapowo, SP Sławęcin. Chłopcy walczyli dzielnie w każdym meczu ostatecznie zajmując miejsce V
Gratulujemy zawodnikom i trenerowi, panu Danielowi Jarmarkiewiczowi.

Zdjęcia do zobaczenia na naszym szkolnym Facebooku, czyli tutaj

|
_ _
{ BAL PRZEBIERAŃCÓW }
| Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 24 stycznia 2020 roku. Na pięknie udekorowanej sali pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, kotki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy, Harrego Pottera, Batmana, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na sali podczas pląsów było bardzo kolorowo, a to za sprawą p. Daniela, który zorganizował czas naszym uczniom :) Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Bal trwał trzy godziny, za sprawą dobrze dobranej muzyki i wspaniałej atmosfery wszyscy mieli ochotę zostać dłużej. Ostatnie piosenki bisowano po kilka razy. Każdy tańczył do utraty tchu, by nie zmarnować szansy na karnawałowe szaleństwo w gronie przyjaciół. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Jak się bawiliśmy? Możecie zobaczyć tutaj
|
_ _
{ BABCIU, DZIADKU! KOCHAMY WAS! }
| Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.
Dnia 24 stycznia odbyła się ta wspaniała impreza. W udekorowanej sali w naszej szkole dzieci przedstawiły program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Oprócz montażu słowno – muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami, wykonanymi własnoręcznie. Frekwencja dopisała. Rodzice naszych pociech przygotowali również dla nich poczęstunek w postaci ciasta. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

Zdjęcia zobaczycie tutaj
|
_ _
{ IDZIEMY DO WAS Z KOLĘDĄ... }
| "Wiwat, wiwat już idziemy,
za kolędę dziękujemy,
i za rok przyjdziemy!!! "


Dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjęli w swoich domach i wysłuchali :) Oczywiście dziękujemy za datki i słodycze :)
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom, którzy poświecili dwa popołudnia, aby pokazać jak wygląda tradycja kolędowania :)
Dziękujemy p. dyrektor Alinie Szymańskiej i wszystkim zaangażowanym nauczycielom (p. Małgorzata Serediak, p. Agnieszka Urwentowicz, p. Ewelina Leśniańska Dulej, p. Marta Jarmarkiewicz, p. Daniel Jarmarkiewicz), którzy czuwali nad bezpieczeństwem naszych uczniów podczas kolędowania.

Zdjęcia zobaczycie tutaj
|
_ _
{ NADCHODZI ŚWIĄTECZNY CZAS... }
| Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. Dlatego też tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli.
Nie inaczej było i w tym roku. Uczniowie klas IV i V mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności artystycznych - aktorskich, wokalnych i muzycznych. W pięknej scenografii i w specjalnie przygotowanych kostiumach wprowadzili zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój.
Mogliśmy po raz kolejny przeżyć historię narodzin Jezusa Chrystusa. Oprócz św. Józefa, Maryi, Trzech Króli, aniołów, pasterzy i dzieci na scenie pojawił się – diabeł. Przedstawienie przeplatane było kolędami, pastorałkami. także w wykonaniu uczniów. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów i czas poświęcony na próby – opłacił się. Jasełka bardzo się podobały. Zostały ciepło przyjęte przez publiczność i nagrodzone gromkimi brawami. Uczniowie występowali dwukrotnie: pierwszy raz przed rodzicami a drugi właśnie w piątek. Dziękujemy! Uczniów przygotowywały: p. Adrianna Dokurno i p. Grażyna Matczuk – Piechota.

Zdjęcia do obejrzenia tutaj

A przed Jasełkami...Tradycyjnie przed dzieliliśmy się opłatkiem, składając sobie świąteczne życzenia. Ponieważ nasi uczniowie są bardzo grzeczni więc przyszedł z prezentami ponownie Mikołaj :)

Zdjęcia do obejrzenia tutaj
|
_ _
Strona 1 z 71 1 2 3 4 > >>
{ Kontakt }
Szkola Podstawowa Nr 1
im.Jana Brzechwy
w Suliszewie
ul.Zwycięstwa 26
73-222 Suliszewo
tel/fax 0957656411
e-mail: spsuliszewo@post.pl
_ _
{ Losowa Fotka }
PIC_0608.JPG
PIC_0608.JPG
Dzie chopaka 2009
_ _
{ Dokumenty }
Statut
Wewnątrzszkolne Zasady Oceniania
Program Wychowawczo-Profilaktyczny
Regulamin Samorządu Uczniowskiego
Regulamin świetlicy
Regulamin szkoły
Regulamin wycieczek szkolnych
Regulamin dojazdów
Organizacja oddziałów przedszkolnych
Doradztwo zawodowe
Regulamin biblioteki szkolnej
Zasady funkcjonowania e-dziennika
Zasady korzystania z telefonów
_ _